Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) 2011 yılından itibaren çıkarılmış olan kanuna göre her mülk sahibinin zorunlu olarak depreme karşı önlemlerin alınmasına yönelik olarak yaptırmak zorunda olduğu sigorta türüdür.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) herhangi bir deprem durumunda binalarınızın yıkılması, yer kayması, yangın çıkması, patlama olması gibi durumlarda binaları güvence altına almaktadır. 

Binaları kiraya vermek için Zorunlu Deprem Sigortalarının düzenli olarak yapılması ve güncel kalması gerekmektedir. Deprem haricinde binalarda  meydana gelen tüm riskler zorunlu deprem sigortası kapsamına girmemektedir. 

Küresel Kurumsal Sigorta olarak Groupama Sigorta Firması, Sompo Japan, Bereket, Quick, Magdeburger, Ak Sigorta Acentesi, Doğa, Hdi, Koru, Atlas, Orient, Gri) Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) hizmetlerini profesyonel olarak yerine getirmekteyiz. 

 Etiketler:
Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), Etlik, İncirli, Keçiören, Ankara, Danışment, Basınevleri, Tepebaşı, Aşağı Eğlence, Ayvalı, Ovacık, Şentepe, Pamuklar, Mapfre, Allianz, Axa, Anadolu, Ray, Groupama, Sompo Japan, Bereket, Quick, Magdeburger, Ak Sigorta, Doğa Sigorta Acentesi
Copyright - 2021  |  Küresel Kurumsal Sigorta