Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz tüm risklere karşı yani kazalar veya vefat halinde geride kalanların sıkıntılarını maddi açıdan hafifleten bir sigorta türüdür.

Ferdi Kaza Sigortası başınıza gelebilecek ani kaza ve olaylara karşı sizleri korumaktadır. Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu ölüm, sakatlık ya da hastane masrafları ile gündelik tazminat masrafları poliçe kapsamına alınarak kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm aile fertleri de sigorta kapsamına dahil edilebilmektedir.

Ebeveynin vefatı ya da sürekli engelliliği durumunda çocukların eğitim masraflarının da süresinin poliçeye dahil edilmesi sağlanabilmektedir.

Küresel Kurumsal Sigorta Olarak (Mapfre, Allianz, Axa, Anadolu, Ray, Groupama Sigorta Firması, Sompo Japan, Bereket, Quick, Magdeburger, Ak Sigorta Acentesi, Doğa, Hdi, Koru, Atlas, Orient, Gri) Ferdi Kaza Sigortası hizmetlerini profesyonel olarak yerine getirmekteyiz.  Etiketler:
Ferdi Kaza Sigortası, Etlik, İncirli, Keçiören, Ankara, Danışment, Basınevleri, Tepebaşı, Aşağı Eğlence, Ayvalı, Ovacık, Şentepe, Pamuklar, Mapfre, Allianz, Axa, Anadolu, Ray, Groupama, Sompo Japan, Bereket, Quick, Magdeburger, Ak Sigorta, Doğa Sigorta Acentesi
Copyright - 2021  |  Küresel Kurumsal Sigorta